Przejdź do treści

Poręcze + drabinka

Poręcze jest to urządzenie przeznaczone do ćwiczeń siłowych. Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie i rozrost mięśni ramion, brzucha oraz klatki piersiowej.

Ćwiczenie na urządzeniu

Obierz pozycję tyłem do urządzenia, oprzyj ręce na drążkach, chwyć uchwyty -unieś zginając nogi ku górze, następnie wróć do pozycji wyjściowej. Drugie ćwiczenie – połóż dłonie na poręczach. Zginając ręce w łokciach wykonuj pompki.

Drabinka jest to urządzenie przeznaczone do ćwiczeń siłowych oraz rozciągających. Jego zadaniem jest wzmocnienie mięśni ramion, pleców, klatki piersiowej oraz rozciąganie ciała.

Ćwiczenie na urządzeniu

Pierwsze ćwiczenie: stojąc przodem do urządzenia chwyć za górną poręcz, rozpocznij ćwiczenie poprzez podciągnięcie ciała do wysokości piersi, następnie powrót do pozycji wyjściowej.

Drugie ćwiczenie: oprzyj stopę na szczebelku i wykonuj skłony tułowia w kierunki urządzenia.

Dane techniczne:

  • szerokość - 98 cm;
  • długość - 172 cm;
  • wysokość - 207 cm;
  • waga - 115 kg;
  • maksymalny ciężar ciała użytkownika - 100 kg.

Przyrząd treningowy posiada w podstawie blachę z otworami do mocowania i jest mocowany do podłoża za pomocą kotew rozporowych stalowych M16. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przygotowania do kotwienia poprzez zabetonowanie.

Przyrząd treningowy wykonany jest ze stali czarnej - zabezpieczony przed korozja poprzez malowanie proszkowe dwukrotne: podkład cynkowy + farba nawierzchniowa. Kolorystyka przyrządów dowolna wg. wyboru Klienta (paleta kolorów RAL).

UWAGA: Produkt archiwalny.